ΤΜΗΜΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΝΑΤΟΜΙΑΣ ΙΙΙ - Β ΕΤΟΣ 2017-2018

Τμήμα Ιατρικής

31.05.2018

 

Δείτε τις ομάδες (pdf file)


Κάθε Παρασκευή

Ώρα 08:00- 09:00

Υπεύθυνος Εργαστηρίου: Ζιμπής Αριστείδης, Επίκουρος Καθηγητής

Ώρα 09:00- 10:00

Υπεύθυνος Εργαστηρίου: Σγάντζος Μάρκος, Αναπληρωτής Καθηγητής

Ώρα 10:00- 11:00

Υπεύθυνη : Βάσιου Αικατερίνη, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια


1η Ομάδα

Υπεύθυνη : Βάσιου Αικατερίνη

 

Επώνυμο

Όνομα

1

FADEL

MARK

2

STRYZHEUS

VLADYSLAV

3

ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ

ΕΥΗ

4

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ

5

ΑΔΑΜΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

6

ΑΗΔΟΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

7

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

8

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

ΕΛΕΝΗ

9

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

10

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΕΥΗ

11

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

12

ΒΑΣΙΛΑΚΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

13

ΒΕΝΕΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

14

ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

15

ΓΕΡΑΚΑΡΗ

ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΛΕΞΙΑ

16

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

17

ΓΚΑΝΑ

ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

18

ΓΚΑΣΔΡΑΝΗ

ΑΝΝΑ

19

ΓΚΛΟΥΜΠΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

20

ΓΚΟΥΛΟΒΑΓΚΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

21

ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΑΝΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

22

ΓΡΑΨΙΔΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

23

ΔΗΜΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

24

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

25

ΔΙΑΛΕΤΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

26

ΔΙΟΛΕΤΗ

ΙΩΑΝΝΑ

27

ΔΡΑΚΑΚΗ

ΑΘΗΝΑ

28

ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

29

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

30

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΑΝΔΡΕΑΣ

31

ΘΕΡΑΠΟΝΤΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

32

ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

33

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

34

ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΜΠΟΣ

35

ΚΑΖΑΡΛΗ

ΟΛΓΑ

36

ΚΑΚΙΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

37

ΚΑΛΑΝΤΖΗ

ΣΟΦΙΑ

38

ΚΑΛΑΟΥΖΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

39

ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

40

ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 2η Ομάδα

Υπεύθυνος Εργαστηρίου: Ζιμπής Αριστείδης

 

Επώνυμο

Όνομα

1

ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ

ΛΕΥΚΟΘΕΑ

2

ΚΑΡΙΤΤΕΒΛΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

3

ΚΑΡΚΑΝΤΑ

ΜΑΡΙΑ

4

ΚΑΡΚΑΝΤΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ

5

ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

6

ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

7

ΚΕΡΜΕΛΙΩΤΗ

ΙΩΑΝΝΑ

8

ΚΟΚΚΙΝΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

9

ΚΟΚΟΒΙΔΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

10

ΚΟΛΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΑ

11

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ

ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

12

ΚΟΦΟΝΙΚΟΛΑΣ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

13

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

14

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΕΤΡΟΣ

15

ΚΩΣΤΑΒΑΡΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

16

ΚΩΣΤΑΚΗ

ΑΝΤΩΝΙΑ

17

ΛΑΖΑΡΑΚΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

18

ΛΑΜΑΡΗ

ΙΩΑΝΝΑ

19

ΛΑΝΤΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

20

ΛΕΜΠΙΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

21

ΛΙΑΣΙΔΗ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ-ΝΑΤΑΛΙΑ

22

ΛΙΒΑΝΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

23

ΛΙΝΑΡΑΣ

ΜΑΪΣΤΡΟΣ

24

ΛΙΤΣΙΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

25

ΜΑΓΓΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

26

ΜΑΝΔΗΛΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

27

ΜΑΡΚΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

28

ΜΑΥΡΟΝΙΚΟΛΑ

ΕΥΔΟΞΙΑ

29

ΜΕΘΕΝΙΤΗ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

30

ΜΕΤΑΦΕΤΖΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

31

ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

32

ΜΟΥΜΙΝΤΣΑ

ΟΣΚΑΝ

33

ΜΟΥΡΝΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

34

ΜΠΕΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

35

ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

36

ΝΑΝΗ

ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

37

ΝΟΥΣΙΑ

ΜΑΛΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ

38

ΞΥΔΙΑΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

39

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

40

ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΟΥ

ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ

     

 3η Ομάδα

Υπεύθυνος Εργαστηρίου: Σγάντζος Μάρκος

 

Επώνυμο

Όνομα

1

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

2

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΥΛΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

3

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ

4

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

5

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

6

ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

7

ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΛΑΜΠΡΙΝΗ

8

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΣΟΦΙΑ

9

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

10

ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

11

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

12

ΠΕΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

13

ΠΗΤΤΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

14

ΠΛΥΤΑ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

15

ΠΟΛΙΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

16

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑ

17

ΡΑΓΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18

ΣΑΜΑΡΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

19

ΣΤΕΡΓΙΑΔΟΥ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

20

ΤΑΝΤΟΥ

ΕΛΕΝΗ

21

ΤΑΧΟΥ

ΚΑΣΣΙΑΝΗ

22

ΤΖΗΚΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

23

ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

24

ΤΣΑΓΓΑΡΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

25

ΤΣΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

26

ΤΣΑΛΑΜΙΔΑ

ΕΙΡΗΝΗ

27

ΤΣΑΝΤΙΚΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

28

ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

29

ΤΣΙΜΠΟΝΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

30

ΦΛΩΡΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

31

ΦΩΝΙΑΣ

ΝΕΟΚΛΗΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ

32

ΧΑΛΙΟΥΛΙΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

33

ΧΑΛΝΤΟΥΠΗ

ΘΕΚΛΑ

34

ΧΑΝΙΩΤΗ

ΕΛΕΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

35

ΧΑΤΖΗΛΗΓΟΥ

ΧΡΥΣΑΝΘΗ

36

ΧΟΥΡΔΑΚΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

37

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΣΕΛΕΝ

38

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

39

ΧΩΡΑΤΤΑ

ΘΕΟΔΩΡΑ

40

ΨΑΘΑ

ΜΑΡΙΑ

41

ΨΑΡΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΣ

 Εκ του εργαστηρίου